فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل
  • فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد
  • فروش سیم و کابل آرین ابهر
فروش سیم و کابل - درباره ما

    سایت فروش سیم و کابل را بشناسید

فروشگاه مرکزی فروش سیم و کابل در سال 1379 به طور رسمی فروش سیم و کابل را شروع کرده و در طی دو سال فعالیت شروع به عرضه ی سیم و کابل خراسان افشارنژاد کرد. شرکت صنعتی الکتریک خراسان(افشارنژاد خراسان) یکی از بزرگترین کارخانجات تولید سیم و کابل می باشد.

طی سال های اخیر این فروشگاه عرضه ی محصولات شرکت سیم و کابل آرین ابهر نیز را شروع کرد.

 

سایت فروش سیم و کابل را بشناسید

فروشگاه مرکزی فروش سیم و کابل در سال 1379 به طور رسمی فروش سیم و کابل را شروع کرده و در طی دو سال فعالیت،شروع به عرضه ی محصولات شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشارنژاد خراسان) یکی از بزرگترین کارخانجات تولید سیم و کابل کرد.

طی سال های اخیر این فروشگاه عرضه ی محصولات شرکت سیم و کابل آرین ابهر نیز آغاز کرد.

این فروشگاه با توجه به نیاز سیم و کابل در شهرستان و درنظر گرفتن عدم دسترسی آسان به کارخانجات تولید و فروش سیم و کابل در شهرستان ها تصمیم به راه اندازی یک سایت اینترنتی فروش سیم و کابل گردید تا در آن سایت تمام اطلاعات کارخانه های تولید سیم و کابل اعم از فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد ، فروش سیم و کابل آرین ابهر ، فروش سیم و کابل مسین ، فروش سیم و کابل البرز و ... در آن قرار دارد.

یکی دیگر از اهداف این سایت معرفی کارخانه های تولید سیم و کابل نیز بوده تا کاربران و علاقه مندان به این صنعت و صنف تولید و فروش سیم و کابل بتوانند محصولات و تولیدات هر کارخانه را مشاهده کنند. شما بازدید کننده گرامی با مراجه به هر یک از بخش های زیر می توانید اطلاعات تکمیلی انواع سیم و کابل را مشاهده کنید.

همچنین می توانید با ورود به قسمت تماس با ما ، با کارشناسان فروش سیم و کابل تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی در مورد خرید و فروش سیم و کابل را از همکاران ما جویا شوید. منتظر انتقادات و پیشنهادات شما در رابطه با سایت فروش سیم و کابل هستیم.

 

با تشکر
مدیریت سایت فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل