فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل
  • کابل بلدن
  • فروش کابل بلدن
کابل آلومینیوم

    به بخش مقالات فروش سیم و کابل خوش آمدید

با پیشرفت علم و تکنولوژی به خصوص در سیستم های شبکه و کامپیوتر،نیاز به سرعت،دقت و حجم اطلاعات به شدت افزایش یافت.به گونه ای که در یک سیستم کابل کشی ساده شبکه ای باید سرعت به قدری بالا باشد که نیاز کاربران را برطرف کند.
اصطلاحی به عنوان تست فلوک در میان کابل های شبکه رایج می باشد که معبار سنجیدن آنها از یکدیگراست.
این مقاله مدت ها پیش آماده قرار دادن در وبسایت فروش سیم و کابل و فروش کابل شبکه بود،اما به دلیل پیچیده بودن این موضوع ،تصمیم به کوتاه کردن و ساده کردن ای مقاله کردیم.

 

تست فلوک

آیا سیستم نصب شده شبکه ی شما دارای عیب است؟ آیا سیتم شبکه شما دارای افت سرعت است؟ و مشکلات بسیار دیگری که بعد از راه اندازی سیستم شبکه شما ممکن است رخ دهد.
دلیل به وجود آمدن اینگونه مشکلات نبود زیرساخت های مناسب و با کیفیت می باشد.یکی از مهم ترین عناصر زیرساخت سیستم شبکه، کابل شبکه می باشد.
با استفاده از کابل نامناسب و بی کیفیت دچار مشکلاتی مانند افت سرعت و قعطی ارتباط در سیتم شبکه میشویم.برای جلوگیری از بروز اینگونه مشکلات باید از کابل های شبکه دارای کیفیت استفاده کرد.

چگونه کابل شبکه ی مناسب برای سیستم خود را میان انبوهی از برند ها انتخاب کنیم؟

کابل شبکه

همیشه بهترین راه برای تشخیص کیفیت هر محصولی آزمایش آن محصول به وسیله ابزارهای مناسب و پارامترهای استاندارد آزمایش آن محصول می باشد.
یکی از پارامترهای تشخیص کابل شبکه ی با کیفیت آزمایش تست فلوک می باشد.


آزمایش تست فلوک:

به طور کلی آزمایش تست فلوک به دو بخش آزمایش چنل و پرمنت تقسیم میشود.
آزمایش تست چنل: نمونه ی ساده تری از آزمایش کابل شبکه میباشد که با استفاده از دو کیستون شبکه کابل ها را به دستگاه متصل کرده و با آن اندازه گیری می کنند.

آزمایش تست پرمنت: نمونه ی کامل تر از آزمایش قبلی،که این بار کابل را به وسیله ی پچ کورد به هم متصل کرده و با دستگاه اندازه گیری می کنند.

نکته 1: استاندارد تست فلوک در هر دو نوع چنل و پرمنت مقدار 90 متر طول کابل است.(این آزمایش را می توان در متراژهای مختلف نیز انجام داد و پارامتر ها را نیز بررسی کرد،اما در تست فلوک معیار 90 متر می باشد)
نکته 2: کابلی که تست پرمنت را پاس کند،حتما تست چنل را نیز پاس می کند.اما ممکن است کابلی که تست چنل را پاس می کند ،تست پرمنت را پاس نکند.
نکته 3: طریقه نصب سوکت در کابل های شبکه فویل و شیلددار موضوعی است که بسیاری از افراد را دچار مشکل میکند.به عنوان مثال اگر شما نتوانید کابل مورد نظر را به درستی سوکت بزنید،در آن صورت کابل شما تست را پاس نخواهد کرد،حتی اگر کابل ها شما دارای ضمانت آزمایش تست فلوک باشد.

فروش کابل شبکه
بهتر است برای مکان هایی که سرعت و دقت و حجم انتقال داده ها باید بالا باشد (مانند بانک ها،ساختمان های هلدینگ،انبارهای بزرگ و دانشگاه ها و ...) از کابل هایی استفاده شود که تست پرمنت را پاس کند.در مکان هایی که تعداد کاربران متصل به شبکه کم و یا سرعت و دقت و حجم انتقال داده در سطح متوسطی باشد میتوان از کابل های ارزان قیمت تر که تست چنل را پاس می کنند،استفاده کرد.

نمونه ای از گزارش تست کابل شبکه:

کابل شبکه فلوک تست


دانلود این مقاله با فرمت پی دی اف

فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل