فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل
  • فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد
  • فروش سیم و کابل آرین ابهر
فروش سیم و کابل - اخبار

    به بخش مقالات فروش سیم و کابل خوش آمدید

در روند ادامه دادن مقالات در وبسایت فروش سیم و کابل و کابل شبکه،این بار قصد داریم تا تحولات بازار سیم و کابل کشور در فصل تابستان 93 را در قالب یک مقاله کوتاه بررسی کنیم.امیدواریم استفاده ی کافی از این مقاله را ببرید و ما را نیز در قرار دادن مقالات دیگر سیم و کابل نیز یاری نمایید.

 

تحولات بازار سیم و کابل در تابستان 93

پس از گذشتن دومین فصل از سال مثل همیشه شاهد اتفاقات بسیاری در بازارهای مختلف کشور از جمله بازار سیم و کابل کشور هستیم.اتفاقاتی که برخی اوقات بازار را به حالت رکود و بعضی مواقع در حالت خوب قرار میدهد.
اما تحربه نشان داده است که تحولات زیاد در بازار بی ثباتی ایجاد کرده و شرایط برای فضای مناسب از بین میبرد.
تحولات تابستان امسال مربوط به بازار سیم و کابل بیشتر مربوط به کابل های آلومینیومی بود.همان طور که در مقالات قبلی به نمودار افزایشی مصرف کابل های آلومینیومی صحبت کردیم،این موضوع غیر قابل پیش بینی نبود که امسال شاهد تغییر قیمت بیشتر آلومینیوم نسبت به مس باشیم.

سیم و کابل

در روزهای ابتدایی فصل شاهد افزایش تقریبی 3% قیمت آلومینیوم بودیم،اما افزایش قیمت تنها مشکل تولیدکنندگان سیم و کابل نبود،بلکه در پی گرانی قیمت خالص خرید،شاهد عدم موجودی مواد اولیه و در نتیجه باز هم تلاتم در بازار، به خصوص در محصولات آلومینیومی و کابل های خودنگهدار بودیم.

با رسیدن ماه دوم شاهد بازاری نسبتا آرام و حتی بازاری نسبتا پر رونق بودیم،زیرا با مشخص شدن قیمت ها و موجودی مناسب کارخانجات بازار حالت خوبی به خود گرفت،در این میان کارخانجات تولید کننده کابل آلومینیومی و کابل خودنگهدار از جمله شرکت سیم و کابل خراسان و....شروع به موجود کردن اجناس خود کردند.

این روند تقریبا تا اوسط ماه سوم نیز ادامه داشت اما در روزهای پایانی ماه شاهد افزایش قیمت 5% خالص آلومینیوم بودبم.این افزایش قیمت بازار را ازحالت مشخص باز به حالت نامشخص تغییر داد،اما خوشبختانه بعد از تقریبا 3 روز قیمت آلومینیوم حدود 3%کاهش پیدا کرد و نسبتا حالت کلی بازار را به حالت قبل بازگرداند.

سیم و کابل

سیم و کابل دانلود این مقاله با فرمت پی دی اف

فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل