فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل
  • فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد
  • فروش سیم و کابل آرین ابهر
فروش سیم و کابل - اخبار

    به بخش اخبار فروش سیم و کابل خوش آمدید

سایت فروش سیم و کابل تصمیم گرفته تا در جهت بالا بردن سطح اطلاعات مشتریان از اوضاع بازار برق و به خصوص سیم و کابل ، بخش اخبار سایت را راه اندازی کند.در این بخش شاهد اخبار بازار فروش سیم و کابل خواهید بود

.:برای ورود به بخش مقالات روی لینک کلیک کنید:.

 

اخبار

19 فروردین 98

امروز سومین روز کاری از سال جدید هم تمام شد.انتظار میرفت که امروز قیمت فروش سیم و کابل مشخص شود.اما روز سوم هم نتوانست قیمت ها را مشخص کند.

14 اسفند 97

این هفته شاهد افزایش بی سابقه قیمت مس در بازار جهانی بودیم،به طوری که قیمت مس به بالاترین حد خود در طول تاریخ رسید.البته ماه گذشته قیمت مس در کشور در رقم بالاتری بسته شده بود ،اما دلیل آن افزایش قیمت ارز بود.اما این افزایش در این هفته در قیمت جهانی بود.

21 بهمن 97

امروز یکشنبه،بعد از مشخص شدن قیمت در بازار جهانی شاهد افزایش قیمت خام فلزات بودیم.این افزایش قیمت به دلیل تعطیلات این هفته قابل مشاهده نبود اما انتظار میرود سه شنبه شاهد افزایش قیمت فروش سیم و کابل در بازار باشیم.

30 دی 97

فروش ویژه محصولات سیم و کابل خراسان افشارنژاد به مدت محدود.
برای دریافت قیمت با فروشگاه تماس بگیرید.

05 مرداد 97

پس از افزایش بی سابقه قیمت فلزات در بازار جهانی که تقریبا در برخی موارد به دو برابر شدن هم نیز رسید،این روزها شاهد کاهش جزئی فلزاتی مانند مس و آلومینیوم هستیم.تا آنجا که هفته ی گذشته برخی کارخانجات تولید کننده سیم و کابل محصولات خود را با مقداری کاهش قیمت وارد بازار فروش سیم و کابل کردند.

27 اردیبهشت 97

با قابت شددن قیمت مس و آلومینیوم در بازار جهانی قیمت فروش سیم و کابل در این روزها به ثبات تقریبی رسید.امیدواریم این روال ادامه داشته باشد تا بازار دوباره به ثبات و تولید مناسب برسد.

19 اردیبهشت 97

به طوری دو عنصر اصلی قیمت فروش سیم و کابل را در بازار مشخص میکند.
1.قیمت مس
2.قیمت ارز
میتوان گفت که 90% از مواد اولیه سیم و کابل ها عنصر مس می باشد که با افزایش یا کاهش قیمت مس ،قیمت سیم و کابل به سرعت تغییر میکند.
اما در چند ماه گدشته شاهد افزایش بی سابقه قیمت مس و در نتیجه قیمت فروش سیم و کابل بوده ایم.کارشناسان دلیل این افزایش را ممنوع کردن واردات ضایعات مس توسط دولت چین میدانند. از این رو کشور چین را میتوان نیمی از مصرف کننده مس دانست

10 اردیبهشت 97

شما عزیزان می توانید با عضویت در صفحات اجتماعی فروشگاه فروش سیم و کابل از آخرین لیست قیمت ها و تغییرات بازار سیم و کابل مطلع شوید.با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید وارد و عضو کانال اطلاع رسانی شوید.28 بهمن 96

با نگاهی ساده به قیمت مس در سال 2017 میلادی می توانیم به آن پی ببریم که نمودار قیمتی از ابتدا تا پایان به صورت صعودی بود است به طوری که افزایشی تقریبا 30 درصدی را شاهد بودیم.این افزایش قیمت تنها مربوط به مس نبود و دیگر فلزات نیز افزایش چشم گیری را داشته اند.از امروز سعی میکنیم تا قیمت روز مس و آلومینیوم را در وبسایت قرار میدهیم.

06 خرداد 96

با توجه به ثابت بودن قیمت مس و قیمت ارز در سال جدید بازار سیم و کابل هم روزهایی آرامی را پشت سر می گذارد، و حتی در اواسط اردیبهشت ماه نیز شاهد کاهش قیمت مس بودیم و این کاهش تا 4 درصد هم به چشم خورد.انتظار میرود این روال ادامه داشته باشد.

25 اسفند 95

بعد از بالارفتن قیمت مس در پایان سال میلادی 2016،انتظار میرفت این روند با شروع کار بازار جهانی کاهش پیدا کند یا حداقل ثابت شود.با رسیدن به روزهای پایانی سال 95 قیمت مس در بالاترین قیمت در 4 ساله اخیر بسته شد. البته این افزایش قیمت جهانی بوده و بیشتر مربوط به مس بود تا آلومینیوم.

19 آذر 95

این هفته نیز مانند سه هفته ی پیش نیز شاهد افزایش قیمت جهانی مس بودیم.قیمت خالص مس در روز گذشته به قیمت هر کیلو 26000 تومان رسید.

12 آذر 95

شما عزیزان می توانید مقالات مربوط به سیم و کابل را از این به بعد به صورت فایل پی دی اف نیز دریافت کنید.

08 آذر 95

رودند افزایش قیمت مس این بار هم زمان با افزایش قیمت ارز بود.به طوری که بازار فروش دچار سر در گمی شد.به احتمال بسیار زیاد در این هفته خرید و فروشی در بازار انجام نشود تا قیمت ها دوباره به یک ثبات برسد.

فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل