فروش سیم و کابل

  • فروش سیم و کابل
  • فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد
  • فروش سیم و کابل آرین ابهر
فروش سیم و کابل - اخبار

    به بخش اخبار فروش سیم و کابل خوش آمدید

سایت فروش سیم و کابل تصمیم گرفته تا در جهت بالا بردن سطح اطلاعات مشتریان از اوضاع بازار برق و به خصوص سیم و کابل ، بخش اخبار سایت را راه اندازی کند.در این بخش شاهد اخبار بازار فروش سیم و کابل خواهید بود

.:برای ورود به بخش مقالات روی لینک کلیک کنید:.

 

اخبار

20 فروردین 93

بعد از یک هفته،قیمت فروش سیم و کابل در بازار سیم و کابل مشخص شد.12%افزایش قیمت.

24 اسفند 92

صفحات مربوط بهتاریخچه ی کابل شبکه نیز آماده شد،شما در قسمت مربوط به مقالات میتوانید تاریخچه ی سه کارخانه ی کابل نگزنس،کابل بلدن و کابل یونیکام را مشاهده کنید.این وعده را به شما میدهیم به زودی تاریخچه ی دیگر کارخانجات تولید کننده کابل شبکه و کواکسیال را در وبسایت فروش سیم و کابل و کابل شبکه قرار دهیم.

9 اسفند 92

صفحات مربوط به کابل شبکه نیز آماده شد،شما با ورود به این بخش مینوانید اطلاعات کاملی در مورد انواع کابل شبکه به دست آورید.

21 بهمن 92

صفحات مربوط به کابل کواکسیال آماده شد.شما عزیزان با ورود به این قسمت میتوانید اطلاعات کاملی در مورد انواع کابل کواکسیال به دست آورید.

18 آبان 92

به دلیل جابجایی سرور سایت دچار مشکلاتی در ساختار سایت شده ایم. از شما پوزش می طلبیم و سعی در مرتفع کردن این مشکلات داریم. باشکیبایی خود مارا یاری کنید. با تشکر

04 آبان 92

سیزدهمین دوره نمایشگاه صنعت برق ایران در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران از 15 آبان الی 18 آبان برگزار می شود. این نمایشگاه صرفا جهت صنعت برق می باشد و شرکت کنندگانی از ایران و چند کشور خارجی در این نماشیگاه حضور دارند. سایت فروش سیم و کابل از شما بازدید کننده محترم برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل می آورد. امید واریم از این دوره نمایشگاه نهایت استفاده را ببرید.

16 مهر 92

سایت اینتربرند interbrand.com رتبه بندی کمپانی های بزرگ جهان را به اتمام رساند و این رتبه بندی را به صورت یک جدول در اختیار عموم قرار داد. شما با استفاده از لینک زیر می توانید به این جدول رده بندی جهانی دسترسی داشته باشید. برای مشاهده interbrand.com کلیک کنید

03 مهر 92

نوسانات بازار ارز در ایران و کاهش ناگهانی قیمت آن باعث شده تا خرید و فروش اجناس مختلف و به ویژه لوازم برقی شاهل سیم و کابل ، لوازم برق صنعتی و ... به شدت کاهش بیابد. در چند روز آینده ما شاهد رکود و کاهش تبادلات خواهیم بود.

28 تیر 92

خواب تابستانه بازار از اواست تیر شروع شده و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت. ما شاهد کاهش خرید و فروش سیم و کابل در بازار هستیم و امیدواریم که این کاهش خرید و فروش به زودی تمام شود و باز به حالت عادی برگردد.

01 تیر 92

موضوع کاهش قيمت ارز و طلا با توجه به پايين آمدن بهاي جهاني طلا و کاهش تقاضا براي ارز و در نهايت انباشت ارز در دست مردم باعث شده که در بازار آزاد ما شاهد نزول قيمت طلا، سکه و ارز در بازار باشيم.
به علت همین کاهش ناگهانی در بازار ارز و طلا ، ما شاهد کاهش تبادلات کالا در سطح بازار بودیم. این کاهش فروش و کاهش قیمت ارز و طلا باعث پایین آمدن قیمت ها در سیم و کابل نیز شده و فروش سیم و کابل را کند کرده است.

29 اردیبهشت 92

با کاهش ناگهانی قیمت طلا و ارز در ایران ما شاهد کاهش قیمت سیم و کابل نیز بودیم که این کاهش باعث خشنودی ما شده است. امیدوارم این روند کاهشی همچنان ادامه داشته باشد.

26 فروردین 92

در چند روز گذشته ما شاهد عدم ثبات در بازار ارز بودیم که متاسفانه در روند بازار سیم و کابل بی تاثیر نبوده و باعث عدم ثبات در بازار سیم و کابل نیز شده است. امید واریم این وضعیت بزودی برطرف شود. با ما همراه باشید در صفحه ما

فروش سیم و کابل

فروش سیم و کابل